P8 (10) Taitokoulu Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
16.12.2017 9:45:00 Harjoitusottelu Javenture Areena TuNL Kauppari - P8 (10) Taitokoulu
5.5.2018 11:00:00 P9 Ykkönen Salo Astrum KHT A PIF/White - P8 (10) Taitokoulu
5.5.2018 11:30:00 P9 Ykkönen Salo Astrum KHT A SalPa T9 - P8 (10) Taitokoulu
5.5.2018 12:00:00 P9 Ykkönen Salo Astrum KHT A PIF/RED - P8 (10) Taitokoulu
5.5.2018 13:00:00 P9 Ykkönen Salo Astrum KHT A LTU - P8 (10) Taitokoulu
11.5.2018 17:00:00 P8 Ykkönen lohko C Valkeavuoren KHT A/1 P8 (10) Taitokoulu - APU
11.5.2018 17:00:00 P8 Ykkönen Lohko B Valkeavuoren KHT B/1 P8 (10) Taitokoulu - MynPa
11.5.2018 17:30:00 P8 Ykkönen lohko C Valkeavuoren KHT A/2 P8 (10) Taitokoulu - OU
11.5.2018 17:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Valkeavuoren KHT B/2 P8 (10) Taitokoulu - VG-62
11.5.2018 18:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Valkeavuoren KHT B/2 ÅIFK/gul - P8 (10) Taitokoulu
11.5.2018 18:30:00 P8 Ykkönen lohko C Valkeavuoren KHT A/2 Lieto P10 Mustat - P8 (10) Taitokoulu
11.5.2018 19:00:00 P8 Ykkönen Lohko B Valkeavuoren KHT B/1 RaiFu Valkoinen - P8 (10) Taitokoulu
11.5.2018 19:00:00 P8 Ykkönen lohko C Valkeavuoren KHT A/1 YlKiri/P8 - P8 (10) Taitokoulu
12.5.2018 9:30:00 P8 Liiga Lieto KHT A1 P8 (10) Taitokoulu - APU
12.5.2018 10:00:00 P8 Liiga Lieto KHT A1 SalPa/P10 - P8 (10) Taitokoulu
12.5.2018 10:30:00 P8 Liiga Lieto KHT B1 P8 (10) Taitokoulu - Lieto P10 Punaiset
12.5.2018 11:00:00 P8 Liiga Lieto KHT B1 ÅIFK/svart - P8 (10) Taitokoulu
20.5.2018 12:00:00 P8 Ykkönen Lohko B Raisio Ihala KHT A RaiFu Valkoinen - P8 (10) Taitokoulu
20.5.2018 12:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Raisio Ihala KHT A ÅIFK/gul - P8 (10) Taitokoulu
20.5.2018 13:00:00 P8 Ykkönen Lohko B Raisio Ihala KHT B P8 (10) Taitokoulu - MynPa
20.5.2018 13:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Raisio Ihala KHT A P8 (10) Taitokoulu - VG-62
20.5.2018 14:15:00 P8 Liiga Salo Astrum KHT A ÅIFK/svart - P8 (10) Taitokoulu
20.5.2018 14:45:00 P8 Liiga Salo Astrum KHT A P8 (10) Taitokoulu - Lieto P10 Punaiset
20.5.2018 15:15:00 P8 Liiga Salo Astrum KHT A P8 (10) Taitokoulu - SalPa/P10
20.5.2018 16:15:00 P8 Liiga Salo Astrum KHT A APU - P8 (10) Taitokoulu
27.5.2018 9:00:00 P8 Ykkönen lohko C Lieto KHT B1 P8 (10) Taitokoulu - APU
27.5.2018 9:30:00 P8 Ykkönen lohko C Lieto KHT B1 Lieto P10 Mustat - P8 (10) Taitokoulu
27.5.2018 10:00:00 P8 Ykkönen lohko C Lieto KHT B1 OU - P8 (10) Taitokoulu
27.5.2018 11:00:00 P8 Ykkönen lohko C Lieto KHT B1 P8 (10) Taitokoulu - YlKiri/P8
1.6.2018 17:00:00 P8 Liiga Valkeavuoren KHT B/1 P8 (10) Taitokoulu - ÅIFK/svart
1.6.2018 17:30:00 P8 Liiga Valkeavuoren KHT B/2 P8 (10) Taitokoulu - Lieto P10 Punaiset
1.6.2018 18:30:00 P8 Liiga Valkeavuoren KHT B/2 SalPa/P10 - P8 (10) Taitokoulu
1.6.2018 19:00:00 P8 Liiga Valkeavuoren KHT B/1 APU - P8 (10) Taitokoulu
3.6.2018 13:00:00 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 P8 (10) Taitokoulu - LTU
3.6.2018 13:00:00 P8 Ykkönen lohko C Yläne koulukeskus A YlKiri/P8 - P8 (10) Taitokoulu
3.6.2018 13:30:00 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 PIF/White - P8 (10) Taitokoulu
3.6.2018 13:30:00 P8 Ykkönen lohko C Yläne koulukeskus A Lieto P10 Mustat - P8 (10) Taitokoulu
3.6.2018 14:00:00 P9 Ykkönen Littoinen KHT B1 P8 (10) Taitokoulu - SalPa T9
3.6.2018 14:00:00 P8 Ykkönen lohko C Yläne koulukeskus B P8 (10) Taitokoulu - APU
3.6.2018 14:30:00 P9 Ykkönen Littoinen KHT A1 P8 (10) Taitokoulu - PIF/Red
3.6.2018 14:30:00 P8 Ykkönen lohko C Yläne koulukeskus A P8 (10) Taitokoulu - OU
8.6.2018 17:00:00 P9 Ykkönen Valkeavuoren KHT B/1 P8 (10) Taitokoulu - PIF/White
8.6.2018 17:30:00 P9 Ykkönen Valkeavuoren KHT B/2 P8 (10) Taitokoulu - PIF/Red
8.6.2018 18:30:00 Harjoitusottelu Valkeavuoren KHT B/2 LTU - P8 (10) Taitokoulu
8.6.2018 19:00:00 P9 Ykkönen Valkeavuoren KHT B/1 SalPa T9 - P8 (10) Taitokoulu
9.6.2018 9:25:00 P8 Liiga Yläkenttä KHT A P8 (10) Taitokoulu - SalPa/P10
9.6.2018 9:50:00 P8 Liiga Yläkenttä KHT A Lieto P10 Punaiset - P8 (10) Taitokoulu
9.6.2018 10:15:00 P8 Liiga Yläkenttä KHT B P8 (10) Taitokoulu - ÅIFK/svart
9.6.2018 10:40:00 P8 Liiga Yläkenttä KHT B APU - P8 (10) Taitokoulu
9.6.2018 14:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Naantali KHT A2 MynPa - P8 (10) Taitokoulu
9.6.2018 15:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Naantali KHT A2 P8 (10) Taitokoulu - ÅIFK/gul
9.6.2018 16:00:00 P8 Ykkönen Lohko B Naantali KHT A2 RaiFu Valkoinen - P8 (10) Taitokoulu
9.6.2018 16:30:00 P8 Ykkönen Lohko B Naantali KHT A1 P8 (10) Taitokoulu - VG-62
10.6.2018 13:00:00 P8 Ykkönen lohko C Oripää B APU - P8 (10) Taitokoulu
10.6.2018 14:00:00 P8 Ykkönen lohko C Oripää A P8 (10) Taitokoulu - Lieto P10 Mustat
10.6.2018 14:30:00 P8 Ykkönen lohko C Oripää A YlKiri/P8 - P8 (10) Taitokoulu
10.6.2018 15:00:00 P8 Ykkönen lohko C Oripää A P8 (10) Taitokoulu - OU
16.6.2018 10:30:00 P8 Liiga Aura tekonurmi A P8 (10) Taitokoulu - ÅIFK/svart
16.6.2018 11:00:00 P8 Liiga Aura tekonurmi A SalPa/P10 - P8 (10) Taitokoulu
16.6.2018 11:30:00 P8 Liiga Aura tekonurmi B P8 (10) Taitokoulu - APU
16.6.2018 12:00:00 P8 Liiga Aura tekonurmi B Lieto P10 Punaiset - P8 (10) Taitokoulu
30.6.2018 10:00:00 P8 Ykkönen lohko C Aura tekonurmi B P8 (10) Taitokoulu - YlKiri/P8
30.6.2018 10:30:00 P8 Ykkönen lohko C Aura tekonurmi B APU - P8 (10) Taitokoulu
30.6.2018 11:00:00 P8 Ykkönen lohko C Aura tekonurmi B OU - P8 (10) Taitokoulu
30.6.2018 12:00:00 P8 Ykkönen lohko C Aura tekonurmi B P8 (10) Taitokoulu - Lieto P10 Mustat
P8 (10) Taitokoulu
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat