Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Tuominen Olli ottuominen@gmail.com 040 544 1812
Myynti- ja markkinointipäällikkö Mattila Mikko mikko.mattila@kaapo.fi 040 027 8143
Seurakoordinaattori Hannula Margit hannulamargit@gmail.com
Valmennuspäällikkö Paatelo Hannu valmennuspaallikko@kaapo.fi 040 072 2407
Viestintäkoordinaattori Luotonen Susanna susanna.luotonen@kaapo.fi
Vastuuvalmentaja Aarnio Petri petri.aarnio@kaapo.fi 0400 422 631
Vastuuvalmentaja Blomqvist Pasi pasi.blomqvist@kaapo.fi 0400 422 649
Vastuuvalmentaja Granlund Martti martti.granlund@kaapo.fi 0400 422 659
Fyysinen valmentaja Peltonen Ville ville.m.peltonen@gmail.com 045 650 1965
Kaarinan Pojat
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat