Sano kiitos <3
8.5.2020 10:58 Uutiset / Pääsivusto

Seuramme toiminta perustuu hyvin pitkälti vapaaehtoisiin toimijoihin, jotka antavat aikaansa ja osaamistaan lasten ja nuorten jalkapalloharrastuksen mahdollistamiseksi. Vapaaehtoistoimijoidemme ansiosta pystymme järjestämään laadukasta toimintaa mahdollisimman monelle lapselle ja nuorelle.

Mutta muistammeko riittävästi kiittää toimijoitamme?

Alla olevalla lomakkeella voit sinäkin kiittää joukkueiden toimijoita. Kirjoita kiitoksesi, lähetä lomake ja me toimitamme kiitoksen perille. Kokoamme kiitokset myös nettisivuille kaikkien nähtäväksi. Toivomme, että annat kiitoksen omalla nimelläsi.


Sara kiittää Perhefutiksen valmentajaa Peteä: "Pidät meille kivoja treenejä ja olet aina itse kympillä mukana :)"

Aino kiittää KaaPon monitoimimiestä A-P:a: "Olet niin suurisydäminen, ahkera ja iloinen ihminen."

Anne kiittää seuran puheenjohtajaa Olli Tuomista: "Jaksat vuodesta toiseen pyytettömästi tehdä puheenjohtajana seuran johtamista."

Arja kiittää koko KaaPo P10 -tiimiä: "Teette arvokasta ja erittäin tärkeää työtä joukkueen kanssa ja otatte pojat huomioon myös yksilöinä. Isosti arvostamme!"   
Lisää uutisia
Kaarinan Pojat
«  Heinäkuu   »
Kategoriat