Seuran toimisto ja yhteystiedot

Kaarinan Pojat ry / toimisto
Erotuomarinkatu 4, 20780 Kaarina (KaaPo-talo Keskusliikuntapuiston KHT-kentän vieressä)
toimisto@kaapo.fi
040 847 8519

Kaarinan Pojat ry:n toimisto on avoinna pääsääntöisesti maanantaisin, torstaisin ja perjantaisin kello 10-16. Muina aikoina sopimuksen mukaan. Suosittelemme varmistamaan toimiston aukiolon erikseen puhelimitse (040 847 8519). Poikkeuksista tiedotamme alla. Seuran laskutustiedot löydät täältä.

Poikkeuksia toimiston aukiolossa

Koronaviruspandemian vuoksi pyrimme välttämään kaikkea turhaa kanssakäymistä. Toimisto on avoinna normaalisti yllä olevan mukaisesti, mutta pyydämme sopimaan kaikki tapaamiset etukäteen joko sähköpostitse tai puhelimitse.


Puheenjohtaja
Olli Tuominen - puheenjohtaja@kaapo.fi, 040 544 1812
- seura- ja yritysyhteistyö, kenttävuorot, varusteet, seuran yleishallinto

Johtokunnan jäsenet 2020:
Mika Berg, Riikka Huhtaniemi, Ari-Pekka Immonen, Mika Lehtonen, Jussi Luotonen (vpj), Tapio Reinvall, Milla Säteri ja Juha Tuominen. Johtokunnalle voit laittaa postia osoitteeseen johtokunta@kaapo.fi.


Seurakoordinaattori
Margit Hannula - margit.hannula@kaapo.fi, 040 847 8519
- talous ja pankkiasiat, pelaajasiirrot ja pelaajahallinta, seuran yleishallinto

Viestintäkoordinaattori (äitiyslomalla 5.12.2019 alkaen)
Susanna Luotonen - susanna.luotonen@kaapo.fi, 040 847 8519
- viestintä, sosiaalinen media, kotisivut ja Jopox-ylläpito, tapahtumat


Valmennus- ja koulutuspäällikkö
Hannu Paatelo - valmennuspaallikko@kaapo.fi, 0400 722 407
- koulutukset (mm. Futisvalmentajan starttikoulutus, ikävaihekoulutukset, UEFA C valmentajakoulutus); valmennukseen, peluuttamiseen ja valmentajiin liittyvät kysymykset

Valmennuskoordinaattorit
Toni Ekroos - toni.ekroos@kaapo.fi, 044 907 2947
Jukka Talja - jukka.talja@kaapo.fi, 040 560 5032
- valmennuksen tukitoimet (ikäluokkavalmentajien tuki arjen harjoittelu- ja pelitoiminnan suunnittelussa, toteutuksessa ja analysoinnissa)

Ikäluokkavastaava (Futiseskari, Perhefutis, PT6)
Petri Aarnio - petri.aarnio@kaapo.fi, 0400 422 631

Ikäluokkavastaava (P12, P13)
Pasi Blomqvist - pasi.blomqvist@kaapo.fi, 040 526 1346

Ikäluokkavastaava (P7, P8, P11)
Martti Granlund - martti.granlund@kaapo.fi, 0400 422 659

Ikäluokkavastaava (T10, T11, T12, T13)
Harri Laaksonen - harri.laaksonen@kaapo.fi, 0440 456 191

Ikäluokkavastaava (T7, T8, T9, P9, P10)
Jouni Roukala - jouni.roukala@kaapo.fi, 0400 422 649


   
Lisää uutisia
Kaarinan Pojat
«  Heinäkuu   »
Kategoriat