KaaPon talvisarja 2020 - P10

»
Takaisin

KaaPon talvisarja 2020 - P10 (2010)Tervetuloa mukaan KaaPon talvisarjaan. Alla näet alustavan* otteluohjelman. *Muutokset aikataulussa ovat mahdollisia mm. P20 SM-karsintasarjan sekä muiden virallisten otteluiden aikatauluista johtuen.Mukaan mahtuu 12 joukkuetta.

Lue lisää »

KaaPon talvisarja 2020 - P10 (2010)Tervetuloa mukaan KaaPon talvisarjaan. Alla näet alustavan* otteluohjelman. *Muutokset aikataulussa ovat mahdollisia mm. P20 SM-karsintasarjan sekä muiden virallisten otteluiden aikatauluista johtuen.Mukaan mahtuu 12 jou

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Otteluita
P10 (2010)P10 Liiga
9
Elo
klo 18:00
Paimio KHT B
SalPa/ P10 - P10 Musta P10 Musta
4-0
P10 (2010)P10 Liiga
9
Elo
klo 17:00
Paimio KHT B
P10 Musta P10 Musta - Lieto Punainen
-
P10 (2010)P10 Liiga
9
Elo
klo 16:30
Paimio KHT B
ÅIFK/svart - P10 Musta P10 Musta
3-1
P10 (2010)P10 Liiga
9
Elo
klo 16:00
Paimio KHT A
P10 Musta P10 Musta - PaiHa Vihreä
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
9
Elo
klo 12:00
Naantali KHT A
P10 Punainen P10 Punainen - Lieto Punainen
0-4
P10 (2010)P10 Ykkönen
9
Elo
klo 11:30
Naantali KHT A
VG-62/Mustat - P10 Punainen P10 Punainen
3-1
P10 (2010)P10 Ykkönen
9
Elo
klo 11:00
Naantali KHT A
FC RP - P10 Punainen P10 Punainen
1-3
P10 (2010)P10 Ykkönen
9
Elo
klo 10:00
Naantali KHT A
P10 Punainen P10 Punainen - VG-62/Keltaiset
0-2
P10 (2010)P10 Liiga
8
Elo
klo 13:00
Aura Urheilupuisto N A
TPS - P10 Keltainen P10 Keltainen
0-1
P10 (2010)P10 Liiga
8
Elo
klo 12:00
Aura Urheilupuisto N B
P10 Keltainen P10 Keltainen - LTU/keltainen
1-2
P10 (2010)P10 Liiga
8
Elo
klo 11:30
Aura Urheilupuisto N B
RaiFu - P10 Keltainen P10 Keltainen
0-3
P10 (2010)P10 Liiga
8
Elo
klo 11:00
Aura Urheilupuisto N B
P10 Keltainen P10 Keltainen - APU P10 YJ
4-0
P10 (2010)Jymy Cup
2
Elo
klo 15:00
Aura Urheilupuisto N B
APU/sininen - P10 Keltainen P10 Keltainen
4-0
P10 (2010)Jymy Cup
2
Elo
klo 13:30
Aura Urheilupuisto N A
P10 Musta P10 Musta - RaiFu/Vihreä
1-3
P10 (2010)Jymy Cup
2
Elo
klo 11:30
Aura Urheilupuisto N B
TuNL/Varissuo - P10 Keltainen P10 Keltainen
3-3
P10 (2010)Jymy Cup
2
Elo
klo 10:00
Aura Urheilupuisto N B
P10 Musta P10 Musta - TuNL/Åbo City Kanoner Blåa
1-3
P10 (2010)Jymy Cup
2
Elo
klo 9:30
Aura Urheilupuisto N A
Punainen Punainen - P-Iirot/Keltainen
0-2
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 18:30
Riihikosken urheilukenttä A
P10 Keltainen P10 Keltainen - TuNL/Linna-Pohjola
7-1
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 18:00
Riihikosken urheilukenttä B
P-Iirot - P10 Musta P10 Musta
6-5
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 17:30
Riihikosken urheilukenttä B
Lieto - P10 Keltainen P10 Keltainen
1-2
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 16:30
Riihikosken urheilukenttä A
P10 Musta P10 Musta - EuPa/White
1-4
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 16:00
Riihikosken urheilukenttä B
P10 Keltainen P10 Keltainen - LoPa/Valkoinen
1-2
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 15:30
Riihikosken urheilukenttä A
TuNL/Hepokulta - Punainen Punainen
1-1
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 14:00
Riihikosken urheilukenttä A
TPS P10 Musta - P10 Musta P10 Musta
3-4
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 13:00
Riihikosken urheilukenttä B
LoPa/Sininen - Punainen Punainen
3-0
P10 (2010)Jymy Cup
1
Elo
klo 10:00
Riihikosken urheilukenttä B
Punainen Punainen - NJS/Sininen
0-5
P10 (2010)P10 Ykkönen
26
Hei
klo 11:30
Lieto KHT B
P10 Punainen P10 Punainen - FC Halikko
0-3
P10 (2010)P10 Ykkönen
26
Hei
klo 11:00
Lieto KHT B
PIF - P10 Punainen P10 Punainen
1-4
P10 (2010)P10 Ykkönen
26
Hei
klo 10:30
Lieto KHT B
P10 Punainen P10 Punainen - Lieto Musta
1-4
P10 (2010)P10 Ykkönen
26
Hei
klo 10:00
Lieto KHT A
FC RP - P10 Punainen P10 Punainen
0-3
P10 (2010)P10 Liiga
25
Hei
klo 11:30
Kaarina KHT B
EuPa White - P10 Keltainen P10 Keltainen
2-3
P10 (2010)P10 Liiga
25
Hei
klo 11:30
Kaarina KHT A
P10 Musta P10 Musta - Lieto Punainen
0-5
P10 (2010)P10 Liiga
25
Hei
klo 11:00
Kaarina KHT B
KaaPo/P10 Keltainen - P10 Musta P10 Musta
6-0
P10 (2010)P10 Liiga
25
Hei
klo 10:30
Kaarina KHT B
Lieto Punainen - P10 Keltainen P10 Keltainen
3-2
P10 (2010)P10 Liiga
25
Hei
klo 10:30
Kaarina KHT A
P10 Musta P10 Musta - EuPa White
1-4
Poimintoja muilta sivustoilta
P10 (2010)
Kategoriat