KaaPon talvisarja 2020 - P10

»
Takaisin

KaaPon talvisarja 2020 - P10 (2010)Tervetuloa mukaan KaaPon talvisarjaan. Alla näet alustavan* otteluohjelman. *Muutokset aikataulussa ovat mahdollisia mm. P20 SM-karsintasarjan sekä muiden virallisten otteluiden aikatauluista johtuen.Mukaan mahtuu 12 joukkuetta.

Lue lisää »

KaaPon talvisarja 2020 - P10 (2010)Tervetuloa mukaan KaaPon talvisarjaan. Alla näet alustavan* otteluohjelman. *Muutokset aikataulussa ovat mahdollisia mm. P20 SM-karsintasarjan sekä muiden virallisten otteluiden aikatauluista johtuen.Mukaan mahtuu 12 jou

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Otteluita
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 15:10
Littoinen KHT A
P10 Keltainen P10 Keltainen - SalPa/ P10
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 14:45
Littoinen KHT A
LTU/keltainen - P10 Keltainen P10 Keltainen
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 14:20
Littoinen KHT A
ÅIFK/svart - P10 Keltainen P10 Keltainen
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 13:30
Littoinen KHT A
P10 Keltainen P10 Keltainen - PaiHa Vihreä
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 12:00
Raisio Kerttula KHT B
P10 Musta P10 Musta - TPS
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 11:00
Raisio Kerttula KHT B
APU P10 YJ - P10 Musta P10 Musta
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 10:30
Raisio Kerttula KHT B
RaiFu - P10 Musta P10 Musta
-
P10 (2010)P10 Liiga
4
Lok
klo 10:00
Raisio Kerttula KHT B
P10 Musta P10 Musta - Lieto Punainen
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
3
Lok
klo 16:00
Rusko KHT B
P10 Punainen P10 Punainen - UPK pojat -10
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
3
Lok
klo 15:00
Rusko KHT B
FC Halikko - P10 Punainen P10 Punainen
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
3
Lok
klo 14:30
Rusko KHT B
FC RP - P10 Punainen P10 Punainen
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
3
Lok
klo 14:00
Rusko KHT B
P10 Punainen P10 Punainen - LoPS Black
-
P10 (2010)P10 Liiga
26
Syy
klo 16:00
Lieto KHT B
P10 Keltainen P10 Keltainen - SalPa/ P10
1-3
P10 (2010)P10 Liiga
26
Syy
klo 15:30
Lieto KHT B
RaiFu - P10 Keltainen P10 Keltainen
1-2
P10 (2010)P10 Liiga
26
Syy
klo 15:00
Lieto KHT A
P10 Keltainen P10 Keltainen - Lieto Punainen
0-3
P10 (2010)P10 Liiga
26
Syy
klo 14:30
Lieto KHT A
PaiHa Vihreä - P10 Keltainen P10 Keltainen
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
20
Syy
klo 12:00
Aktia LKV Arena TN A
P10 Punainen P10 Punainen - TPS/mustavalkoinen
1-5
P10 (2010)P10 Liiga
20
Syy
klo 11:35
Yläkenttä KHT A
P10 Musta P10 Musta - ÅIFK/svart
1-2
P10 (2010)P10 Ykkönen
20
Syy
klo 11:30
Aktia LKV Arena TN A
PIF - P10 Punainen P10 Punainen
3-0
P10 (2010)P10 Liiga
20
Syy
klo 11:10
Yläkenttä KHT A
APU P10 YJ - P10 Musta P10 Musta
-
P10 (2010)P10 Ykkönen
20
Syy
klo 11:00
Aktia LKV Arena TN A
Lieto Musta - P10 Punainen P10 Punainen
-
P10 (2010)P10 Liiga
20
Syy
klo 10:35
Yläkenttä KHT A
P10 Musta P10 Musta - LTU/keltainen
0-0
P10 (2010)P10 Ykkönen
20
Syy
klo 10:00
Aktia LKV Arena TN A
P10 Punainen P10 Punainen - VG-62/Keltaiset
1-1
P10 (2010)P10 Liiga
20
Syy
klo 9:45
Yläkenttä KHT B
TPS - P10 Musta P10 Musta
3-0
P10 (2010)P10 Ykkönen
6
Syy
klo 14:30
Rusko KHT A
P10 Punainen P10 Punainen - FC RP
0-2
P10 (2010)P10 Ykkönen
6
Syy
klo 14:00
Rusko KHT A
FC Inter Siniset - P10 Punainen P10 Punainen
3-0
P10 (2010)P10 Ykkönen
6
Syy
klo 13:30
Rusko KHT A
P10 Punainen P10 Punainen - TPS/mustavalkoinen
0-2
P10 (2010)P10 Liiga
6
Syy
klo 13:15
Kisapuisto KHT A
P10 Keltainen P10 Keltainen - SalPa/ P10
3-0
P10 (2010)P10 Liiga
6
Syy
klo 12:45
Kisapuisto KHT B
TPS - P10 Keltainen P10 Keltainen
1-5
P10 (2010)P10 Ykkönen
6
Syy
klo 12:30
Rusko KHT B
Lieto Musta - P10 Punainen P10 Punainen
-
P10 (2010)P10 Liiga
6
Syy
klo 12:15
Kisapuisto KHT A
FC Jazz - P10 Keltainen P10 Keltainen
2-0
P10 (2010)P10 Liiga
6
Syy
klo 11:15
Kisapuisto KHT A
P10 Keltainen P10 Keltainen - APU P10 YJ
1-2
Poimintoja muilta sivustoilta
P10 (2010)
«  Syyskuu   »
Kategoriat