Kaarinan Pojat ry

Erotuomarinkatu 4, 20780 Kaarina (KaaPo-talo Keskusliikuntapuiston KHT-kentän vieressä)
toimisto@kaapo.fi
Henkilökunnan yhteystiedot löydät alta.

Kaarinan Pojat ry:n toimisto on avoinna arkisin klo 9–16. Poikkeuksista tiedotamme alla.

Poikkeuksia toimiston aukiolossa

Koronaviruspandemian vuoksi pyrimme välttämään kaikkea turhaa kanssakäymistä. Seuran toimisto on pääsääntöisesti avoinna yllä mainitus mukaisesti, mutta kannustamme henkilökuntaa myös etätöihin. Sovithan kaikki tapaamiset etukäteen joko sähköpostitse tai puhelimitse.


Puheenjohtaja

Olli Tuominen - puheenjohtaja@kaapo.fi, 040 544 1812
- seura- ja yritysyhteistyö, seuran yleishallinto

Johtokunnan jäsenet 2021:

Mika Berg, Riikka Huhtaniemi, Ari-Pekka Immonen, Mika Lehtonen, Jussi Luotonen (vpj), Tapio Reinvall, Milla Säteri ja Juha Tuominen. Johtokunnalle voit laittaa postia osoitteeseen johtokunta@kaapo.fi.


Toiminnanjohtaja

Harri Laaksonen - harri.laaksonen@kaapo.fi, 044 780 9696
- seuran yleishallinto, kenttävuorot, urheilutoimi, seurakehitys, tapahtumat

Seurakoordinaattori

Margit Hannula - margit.hannula@kaapo.fi, 040 847 8519
- talous ja pankkiasiat, pelaajasiirrot ja pelaajahallinta, varusteet, jäsenasiat, seuran yleishallinto

Viestintäkoordinaattori

Susanna Luotonen - susanna.luotonen@kaapo.fi, 044 491 0985
- viestintä, sosiaalinen media, kotisivut ja Jopox-ylläpito, tapahtumat


Valmennus- ja koulutuspäällikkö

Hannu Paatelo - valmennuspaallikko@kaapo.fi, 0400 722 407
- koulutukset (mm. Futisvalmentajan starttikoulutus, ikävaihekoulutukset, UEFA C valmentajakoulutus); valmennukseen, peluuttamiseen ja valmentajiin liittyvät kysymykset

Valmennuskoordinaattorit

Toni Ekroos - toni.ekroos@kaapo.fi, 044 907 2947
Jukka Talja - jukka.talja@kaapo.fi, 040 560 5032
- valmennuksen tukitoimet (ikäluokkavalmentajien tuki arjen harjoittelu- ja pelitoiminnan suunnittelussa, toteutuksessa ja analysoinnissa)