Kaarinan Pojat ry

Erotuomarinkatu 4, 20780 Kaarina (KaaPo-talo Keskusliikuntapuiston KHT-kentän vieressä)
Avoinna ma-pe 9-15 - toimisto@kaapo.fi

Henkilökunnan yhteystiedot löydät alta.


Puheenjohtaja

Olli Tuominen - puheenjohtaja@kaapo.fi, 040 544 1812
- seura- ja yritysyhteistyö, seuran yleishallinto

Johtokunnan jäsenet 2022:

Juuso Jaakkola, Kari Lahtinen, Juha Lainio, Sarianna Lehtinen, Jussi Luotonen (vpj), Susanna Luotonen, Joni Palonen ja Petri Tarkkanen. Johtokunnalle voit laittaa postia osoitteeseen johtokunta@kaapo.fi.


Toiminnanjohtaja

Harri Laaksonen - harri.laaksonen@kaapo.fi, 044 780 9696
- seuran yleishallinto, kenttävuorot, urheilutoimi, seurakehitys, tapahtumat, Jopox ylläpito

Seurakoordinaattori

Margit Hannula - margit.hannula@kaapo.fi, 040 847 8519
- talous ja pankkiasiat, pelaajasiirrot ja pelaajahallinta, varusteet, jäsenasiat, seuran yleishallinto

Seurakoordinaattori

Marika Huurre - marika.huurre@kaapo.fi, 044 491 0985
- Seurasisällön yleishallinto


Koulutuspäällikkö

Hannu Paatelo - hannu.paatelo@kaapo.fi, 0400 722 407
- koulutukset (mm. Futisvalmentajan starttikoulutus, ikävaihekoulutukset, UEFA C valmentajakoulutus)

Valmennuskoordinaattorit

Toni Ekroos - toni.ekroos@kaapo.fi, 044 907 2947
Jukka Talja - jukka.talja@kaapo.fi, 040 560 5032
- valmennuksen tukitoimet (ikäluokkavalmentajien tuki arjen harjoittelu- ja pelitoiminnan suunnittelussa, toteutuksessa ja analysoinnissa)