KaaPon ja Mehiläisen kumppanuus jatkuu!
Kaarinan PojatJulkaistu: 05.01.2022 09.00

KaaPon ja Mehiläisen kumppanuus jatkuu!

KaaPon ja Mehiläisen yhteistyö jatkuu!

Kaarinan Pojat ja Mehiläinen jatkavat kumppanuuttaan seuraavan kaksivuotiskauden ajan.

Seuran jäsenillä on mahdollisuus rekisteröityä Urheilunetti-järjestelmän käyttäjiksi. Tällöin saat asiantuntevaa palvelua liikkuvan ihmisen terveysasioissa. Urheilu Mehiläinen on tuki- ja liikuntaelinsairauksiin ja liikkuvan ihmisen terveysongelmiin keskittynyt erikoisklinikka. Mehiläisen kautta saat apua ja tukea myös muissa terveysasioissa.

Seuran sopimuslääkäriasemana toimii jatkossa Mehiläinen Neo.

Hakeutumalla Urheilu Mehiläiseen hoitoon saavutat hoitoketjun, joka pitää sisällään nykyaikaiset diagnostiset menetelmät, tarvittaessa leikkaushoidon sekä ajanmukaiset kuntoutuksen keinot. Joustavan palvelun varmistamiseksi teemme yhteistyötä kaikkien Suomessa toimivien vakuutusyhtiöiden kanssa.

Tutustu urheilijan hoitopolkuun oheisen liitteen kautta.

Liity Urheilunetin käyttäjäksi TÄSTÄMehiläinen Neo ajanvaraus.pdf

NäinOmaUrheilutoimii (2).pdf